۰
(۰)
آفیس بلیچینگ در تهران

جرم دندان نقش مهمی در بروز و پیشرفت پوسیدگی و عفونت ها و بیماری های مربوط به لثه و دهان و دندان دارند. به همین دلیل باید از تشکیل آنها روی دندان ها پیشگیری کنید. با رعایت بهداشت دهان و دندان به صورت روزانه می توان از آن پیشگیری کرد اما یکی از روش های جرم گیری و سفید کردن دندان ها آفیس بلیچینگ است

بليچينگ و سفید کردن دندان رنگدانه هاى مواد غذايى كه در دندان هاى شما است را از بين ميبرد و دندان هاى شما را به رنگ سفيد طبيعى در می آورد.

  • ماده بلیچ در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه در غرب تهران به مدت حدود یک ساعت روی دندانهای بیمار قرار داده می شود. و با دستگاه مخصوص که در تصویر مشاهده می کنید روی دندانها نور آبی(بلیچینگ با لیزر) تابانده می شود.
  • در صورتیکه در جلسه اول نتیجه مطلوب به دست نیاید بعد از یک هفته در جلسه دوم بلیچ در دندانپزشکی در غرب تهران تکرار می شود
  • لازم به ذکر است فاصله زمانی کمتر از یک هفته به هیچ وجه از نظر دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه در غرب تهران صحیح نمیباشد.

اگر آفيس بليچينگ انجام دهيد، پس از قرار دادن مواد بليچينگ بر روى دندان ها، اين نور آبى رنگ را بر روى دندان هاى شما ميتابانند تا مواد بليچينگ فعال شوند و كار خود را كه از بين بردن رنگدانه هاى مواد غذايى است به خوبى انجام دهند.

بليچنگ يكی از محبوب ترين روش ها در جهان براى داشتن لبخندی زيباتر است. همانطور كه در تصوير روبه رو مشاهده می كنيد، تفاوت قبل و بعد بليچينگ بسيار واضح است. رنگ دندان بعد از بليچينگ تا چند درجه می تواند روشن تر شود.

با انجام آفيس بليچينگ دندان هاى شما تنها در يك جلسه چند درجه سفيد تر می شود. برای ثبات بيشتر سفيدی دندان انجام هوم بليچينگ يا بليچينگ در خانه توصيه می شود.

دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه : ترمیم های دندانی، روکش ها، لمینت ها با بلیچینگ روشن تر نمی شوند و یا به عبارتی تغییر رنگ نمی دهند. قبل از بلیچینگ و سفید کردن دندان حتما باید تمام دندان های پوسیده توسط دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه درمان شوند وگرنه مشکلات زیاد از جمله حساسیت شدید ایجاد می شود.

اگر آفیس بلیچینگ در غرب تهران انجام دهيد،مانند تصویر بالا پس از قرار دادن مواد بليچينگ بر روى دندان ها، اين نور آبى رنگ را بر روى دندان هاى شما ميتابانند تا مواد بليچينگ فعال شوند و كار خود را كه از بين بردن رنگدانه هاى مواد غذايى است به خوبى انجام دهند. بعد از يک جلسه آفيس بليچينگ، هوم بليچينگ توصيه مى شود تا سفيدى دندان هاى شما ماندگار تر شود و دير تر تغيير رنگ دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش