۰
(۰)
هوم بلیچینگ در تهران

هوم بليچينگ و سفید کردن دندان در خانه يكى از ساده ترين روش هاى سفيد كردن دندان است. تنها كارى كه بايد براى هوم بليچينگ در مطب انجام دهيد، اين است كه دندانپزشک از دندان هاى شما قالب گيرى می كند و به كمک شكل به دست آمده، ترى هاى شفاف براى شما ساخته می شود تا مواد بليچينگ را در آن بريزيد و در منزل در دهان خود بگذاريد.

آماده سازی دهان برای هوم بلیچینگ و سفید کردن دندان:

قبل از اقدام به بلیچینگ باید دندان های پوسیده را ترمیم کنیم. باید بدانیم که بلیچینگ و سفید کردن دندان بر روی پر کردگی ها،روکش ها،لمینت ها و نواحی زرد ریشه ناشی از تحلیل لثه تاثیری ندارد. قبل از اقدام به هوم بلیچینگ و سفید کردن دندان،انجام جرم گیری(در صورت وجود جرم ) و بروساژ به نتیجه گیری بهتر می انجامد.

عملکرد هوم بلیچینگ دندان به چه صورت است و چه طور باعث سفیدی دندان می شود؟

موادی که در هوم بلیچینگ دندان استفاده می شود ترکیبی از هیدروژن پروکساید است یعنی همان آب اکسیژنه و یک سری اکتیویتر ها (فعال کننده ها) در درصد های متفاوت  است که در برند های مختلف به آن اضافه می شود.

انواع بلیچینگ و سفید کردن دندان در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه و مرکز تخصصی دندانپزشکی اطفال :

سفید کردن دندان

وسايل ساده اى كه در تصوير رو به رو مشاهده می کنید، وسايل هوم بليچينگ هستند. موادى كه در اين سرنگ ها وجود دارند، يک اسيد ضعيف هستند كه بايد آن را در پوشش هايى كه در عكس ميبينيد بريزيد و بر روى دندان هايتان قرار دهيد. اين كار را بايد به مدت زمان خاصى در روز و تا چند مدت انجام دهيد تا نتيجه كافى را بگيريد.

دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه : درمان هوم بليچينگ دندان اگر بعد از يک جلسه آفيس بليچينگ انجام شود مي تواند تاثير آفيس بليچينگ را بيشتر حفظ كند.

 درمان هوم بلیچینگ در تهران که یکی از معروف ترین فرایندهای دندانپزشکی است در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه برای سفید کردن دندان ها انجام می شود. کاربامید پراکسید یکی از پر استفاده ترین مواد فعال در درمان هوم بلیچینگ دندان است. این ماده در محلول رقیق، به هیدروژن پراکسید و اوره تجزیه می شود. هر چند عموماً از کاربامید پراکسید ۱۰% (معادل هیدروژن پراکسید تقریباً ۳%) استفاده می شود، اما درمان  هوم بلیچینگ دندان حاوی کاربامید پراکسید ۲۲% برای استفاده در منزل نیز در دسترس قرار دارد.

سفید کردن دندان یا درمان هوم بلیچینگ دندان در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه درمانی است که در آن بد رنگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان هایمان شده  است و یا حتی بعضی از بد رنگی های ژنتیکی را برطرف می کند و دندان هایی سفید و زیبا را به شما هدیه می کند.

با سفید کردن دندان در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه نیز آشنا شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش