۰
(۰)

خدمات لمینت دندان

لمینت دندان در غرب تهران یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی

لمینت دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه پوسته هایی ظریف و شیشه ای شکل و در عین حال با استحکام بسیار بالا هستند که برای پوشاندن و بهبود سطح رویی دندان ها در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه به کار می روند. جنس لمینت دندان  از مواد هم رنگ دندان است که برای اصلاح فرم، بد رنگی، شکل، طول دندان و یا بستن فاصله بین دندانی و حتی برای اصلاح شکستگی ها و لب پریدگی هایی دندانی استفاده می شود . لمینیت سرامیکى درمان زیبایى است که مى توان به آن بعنوان پرطرفدارترین درمانها اشاره کرد. همانطور که از اسم آن درمان برمى آید، جنس این لمینیت از سرامیک است و داراى مقاومت بالاتر و ثبات رنگ بیشترى نسبت به جنس کامپوزیت مى باشد. در استفاده از این روش بعضا پزشک معالج ناچار به تراشیدن دندان فرد براى آماده سازى بستر مى شود. همچنین در این روش باید از دندان هاى فرد قالبگیرى شود و نمونه هاى لمینیت سرامیکى در لابراتوار ساخته شود و سپس در جاى خود در دهان بیمار چسبانده شود.

قیمت لمینت دندان

انواع لمینیت دندان :

 • لمینیت سرامیکی
 • لمینیت کامپوزیتی

۱_ لمینت سرامیکی دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه :

 لمینت سرامیکی دندان به صورت سفارشی از یک سرامیک با کیفیت بالا در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می شود و دقیقا با بقیه دندان های شما مطابقت دارد.

۱_ لمینت کامپوزیتی دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه :

در لمینت دندان کامپوزیتی در غرب تهران، دندانپزشک خوب دکتر مهرداد نقشینه یک ماده رزین کامپوزیت را روی دندان قرار می دهند تا یک روکش را در خود مطب دندانپزشکی روی دندان قرار دهند. در لمینت کامپوزیتی نیاز به تراشیدن سطح دندان نیست

۱_ لمینت فوری دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه :

لمینت فوری دندان در غرب تهران لمینت های از پیش ساخته هستند که به سادگی با دندان های موجود شما مطابقت دارند تا لبخند و ظاهر خود را بهبود بخشند

هر کدام از این روش ها بنا بر شرایط و انتخاب دندانپزشک زیبایی انجام می شود . افرادی که به دنبال بهترین راه برای سفید کردن و ردیف کردن دندان های خود می باشند ،لمینیت دندان به آن ها پیشنهاد می شود . در هر دو روش لمینیت ،یک لایه مواد بر روی دندان ها قرار می گیرد . اما این دو روش با هم کاملا تفاوت دارند ،جنس ،مواد ،نگهداری و… هر کدام از آن ها متفاوت با یکدیگر می باشند . لمینیت سرامیکی در مقایسه با لمینیت کامپوزیتی گران تر می باشد در نتیجه افراد باید با  توجه به شرایط خود و انتخاب دندانپزشک بهترین روش را انتخاب  کنند .

لمینت دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه چه مشکلات دندانی را ترمیم می کند :

۱_ کج بودن دندان

۲_ لب پر شدن دندان

۳_ ترک خوردن دندان

۴_ تغیر رنگ دندان دائمی

تراش دندان در روش لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی مهراد

لمینت، یک روکش نازک می باشد که برای اصلاح لبخند شما بر روی دندانهای شما نصب می گردد.  از آنجاییکه این درمان جنبه زیبایی دارد بنابراین برای نصب روکش لمینت نیاز به ایجاد برشهایی بر روی دندان می باشد. در غیر این صورت دندانها بشدت کلفت و ضخیم بنمایش در می آیند و همین مسئله ایجاد مشکلات متعددی برای زیبایی دندانهای فرد می کند. بهمین جهت یک نکته مهم که باید در نظر گرفت، حتما این کار باید نزد یک دندانپزشک ماهر و با تجربه انجام گردد. در غیر این صورت امکان شاهد بودن نتایج نامطلوب و غیر قابل جبران وجود دارد.

مزیتهای لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی مهراد

این متد درمانی – زیبایی دندانپزشکی مزایای زیادی دارد که آنرا منحصر بفرد نموده است. چند مورد از مهمترین مزیتهای این درمان عبارتند از:

 • زیبایی دندان ها

  مهمترین دلیل استفاده از این روکش ها زیباتر نمودن دندانها و اصلاح لبخند می باشد. این روکش ها با از بین بردن بد رنگیهای دندانها و بدفرمی دندانها موجب زیبایی دندانها می گردد.

 • حفظ ساختار دندان

  برای نصب روکش های لمینت تا حد بسیار کمی نیاز به تراشیدن دندانها می باشد. البته در نسل جدید این روکش ها دیگر نیازی به تراش دندانها نیز نمی باشد. در این روکش ها به طور کامل ساختار دندانها بدون دست خوردن می ماند.

 • ماندگاری بالا

  این درمان دارای ماندگاری بالایی نسبت به سایر درمانهای دندانپزشکی زیبایی می باشد.روکش های لمینت معمولا از جنس سرامیک می باشند و بشدت مستحکم می باشند.

 • عدم نیاز به بی حسی

  در لمینت های نوین و در مواردی که نیازی به تراشیدن دندان نیست، متخصص از ماده بی حسی استفاده نخواهد کرد.

با توصیه ها و مراقبت های پس از لمینیت دندان آشنا شوید

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش