۰
(۰)

برند ایمپلنت مهم است یا مهارت متخصص ؟!

(ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت)

امروزه بهترین درمان برای جایگزینی دندان های از دست رفته ایمپلنت دندان می باشد که ایمپلنت اصلی دندان می تواند به سرعت در استخوان فک کاشته شود و همچنین تاج پروتزی روی آن ها قرار بگیرد. اما قابل ذکر است که برخی از ایمپلنت های دندانی ابتدا باید با استخوان فک بیمار جوش خورده و سپس دندان مصنوعی روی آن ها قرار بگیرد.همچنین بهتر است بدانید که برخی از ایمپلنت های دندان قطر بسیار کمی داشته که برای استخوان هایی که فضای بین ریشه های دندان آن ها کم است؛ به کار برده می شود. در حالی که برخی دیگر کوتاه تر و پهن تر هستند و برای کاشتن نزدیک حفرات سینوسی که در آن موقعیت استخوان فک نازک تر است به کار می روند.
دكتر نقشينه در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه در ويديو پایین برای شما مثالی ذکر می کنند كه می تواند خيال شما رو راحت كند! طبق صحبت های دکتر نقشینه، اگر آجر های خوب داشته باشيم، برای درست و اصولی ساختن يک ساختمان نياز است كه بنا حتما مهارت کافی را داشته باشد پس به عبارتی ميشه گفت انتخاب يک برند ايمپلنت خوب و معقول در كنار يک دندانپزشک متخصص ايمپلنت و لثه می تواند بهترين نتيجه رو برای بيمار داشته باشد.

انتخاب بهترین برند ایمپلنت دندان :

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای درمان و جایگزینی دندان های از دست رفته خود به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه بکنید اما نه اطلاع کافی از انواع برندهای ایمپلنت و نه هزینه این درمان که امروزه بسیار پرطرفدار شده است داشته باشید درواقع تعیین این که کدام سیستم ایمپلنت دندان برای کاشت ایمپلنت در حال حاضر برای دندان های از دست رفته، بهتر است کمی مشکل است. اما قابل به ذکر است که به عنوان یک قانون سرانگشتی می‌ توان گفت سابقه شرکت در تولید ایمپلنت و میزان سرمایه گذاری روی بخش تحقیق و توسعه به منظور بهبود سیستم های تولید ایمپلنت های دندانی می توانند از مهم ترین فاکتورهای انتخاب بهترین شرکت تولید کننده ایمپلنت دندان باشد.

مهم ترین و با کیفیت ترین شرکت های تولید کننده ایمپلنت های دندانی عبارت اند از :
  • شرکت اشترومن (Straumann )
  • شرکت نوبل بیوکر Nobel Biocare  یا Danaher
  • دنتس پلای سیرونا  Dentsply Sirona یا  سابق Astra Tech
  • زیمر بیومت Zimmer Biomet
  • بیوهوریزونز  BioHorizon  

افرادی که می خواهند از درمان ایمپلنت دندان استفاده کنند می توانند شرکت های قابل اطمینان تولید کننده ایمپلنت دندان را با انجام تحقیقات مختصری نسبت به گارانتی و تضامینی که ارائه می دهند بشناسند. برای مقایسه باید گفت ایمپلنت های ارزان تر که توسط شرکت ‌های کوچک تر تولید می شوند معمولاً از موادی با کیفیت پایین تر تولید شده و دوام و طول عمر زیادی ندارند. تمام ایمپلنت هایی که توسط برندهای مشهور جهان تولید می شوند الزامات FDA را رعایت کرده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش