۰
(۰)

بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان)

(دندانپزشکی خوب در غرب تهران)

قیمت لمینت دندان

لبخند هركس، پر رنگ ترين و تاثير گذار ترين ويژگى آن شخص است. پس بهتر است اين لبخند به زيبا ترين شكل ممكن تبديل شود. بليچينگ يك راه عالى است براى اينكه حال و هواى لبخند شما را تا حد زيادى تغيير دهد.

یکی از روش های طراحی لبخند دندانپزشکی دکتر نقشینه در غرب تهران سفید کردن دندان است :

سفید کردن و جرم گیری دندان: این روش بلیچینگ نیز نامیده می شود. این روش را می توان در کلینیک دندانپزشکی یا خانه انجام داد. همه ی افراد نمی تواند از روش سفید کردن دندان برای زیبایی استفاده کنند، بنابراین بسیار مهم است که ابتدا با دندانپزشک خود مشورت کنید.

سفید کردن دندان رنگدانه هاى مواد غذايى كه در دندان هاى شما است را از بين ميبرد و دندان هاى شما را به رنگ سفيد طبيعى در می آورد.

بلیچینگ و سفید کردن دندان شامل دو روش است:

  • هوم بلیچینگ ( بلیچینگ در خانه)

  • آفیس بلیچینگ ( بلیچینگ در کلینیک)

کدامیک از روش های  سفید کردن دندان بالا تاثیر بهتری دارد است؟

متخصصین دندانپزشکی زیبایی در کلینیک مهراد بر این باورند که بهترین نتایج سفید کردن دندان زمانی حاصل میشود که هر دو این روشها با هم انجام بگیرد. یعنی ابتدا سفید کردن دندان در مطب یا همان آفیس بلیچینگ انجام گیرد و سپس سفید کردن دندان در خانه یا همان هوم بلیچینگ. و این موضوع مسلم است که نتیجه گیری در زمان کمتر در سفید کردن و بلیچینگ داخل مطب اتفاق می افتد اما نتایج ماندگارتر در نوع بلیچینگ در خانه حاصل میشود.

با سفید کردن دندان، دندانها چقدر سفیدتر میشوند؟

هیچ متخصص زیبایی و دندانپزشکی به این سوال پاسخ قطعی نمیدهد زیرا سفید شدن دندان ها با روش های سفید کردن دندان در مطب و خانه بستگی به جنس دندان ها و موارد مورد استفاده دندانپزشک دارد.

آیا سفید کردن دندان عوارض دارد؟

اصولا بلیچینگ و سفید کردن دندان اگر تحت نظر دندانپزشک زیبایی و متخصص انجام بگیرد عارضه خاصی ندارد، فقط ممکن است دندانها را تا مدتی حساس کند که این مورد نیز معمولا با خمیردندانهای ضد حساسیت قابل درمان است.

سفید کردن دندان

تصوير بالا مربوط به يكى از مراحل بليچينگ است. اين مواد آبى رنگ خمیر های خاصی هستند که رو لثه اپلاى می شوند تا ماده ی بلیچینگ بر روى لثه نیايد و لثه را تحریک نکند. بليچينگ، يک درمان آسان و بدون آسيب براى برگرداندن دندان ها به رنگ سفيد طبيعى است.

سفید کردن دندان

عكس روبرو يک عكس جالب از بليچينگ يا سفيد كردن دندان ها است. همان طور كه می بينيد يک ماده ى بنفش و خوش رنگ بر روى دندان هاى بيمار قراره داده می شود. اين ماده رنگدانه هاى مواد غذايى را كه در طی سال ها در دندان بيمار جا خوش كرده اند را از بين می برد و رنگ سفيد و طبيعى دندان را برمی گرداند.ماده ى آبى رنگى كه بين لثه و دندان قرار گرفته، از تحريک لثه توسط ماده ى بنفش جلوگيرى می كند.

نکات مهم درباره بلیچینگ دندان که بهتر است بدانید :

  • قبل از انجام بلیچینگ دندان، دندان های شما باید از لحاظ میزان جرم چک شوند اگر دندان ها دارای جرم بود، بهتر است قبل از بلیچینگ جرمگیری انجام شود تا نتیجه بهتری بگیرید.

  • به یاد داشته باشید که بلیچینگ رنگ لمینت و ونیر های کامپوزیتی را تغییر نمی دهد و فقط روی دندان های طبیعی تاثیر دارد.

  • بلیچینگ بر روی دندان های شما لایه خاصی قرار نمی دهد و فقط دندان های طبیعی شما را تغییر می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش