۱
(۱)

خدمات ایمپلنت دندان دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه

بهترین متخصص ایمپلنت

ایمپلنت دندانى نوعى پایه تیتانیوم سازگار با سلول هاى بدن است. از ایمپلنت هاى دندانى به عنوان جایگزین مناسب و دائمى به جاى یک یا چند دندان از دست رفته استفاده مى شود. پس از قرار گرفتن ایمپلنت در داخل استخوان فک، استخوان سازى سلول هاى اطراف سطح ایمپلنت صورت مى گیرد و اصطلاحا ایمپلنت به استخوان فک جوش مى خورد. سپس قسمت تاج دندان به صورت روکش دندانى ساخته شده و روى پایه ایمپلنت قرار مى گیرد. طبیعتا درمان کاشت ایمپلنت به علت حساسیت این درمان و مخاطرات آن براى عصب هاى موجود در لثه و فک بیمار، باید توسط دندانپزشک متخصص جراح لثه و یا دندانپزشک متخصص جراح فک و صورت انجام پذیرد.

مزایای ایمپلنت های دندان

  • ایمپلنت ها همانند دندان های طبیعی هستند

  • ایمپلنت ها همانند دندان های طبیعی عمل می کنند و هیچ مشکلی در خوردن یا تمیز کردن دندان وجود ندارد.

  • وجود ایمپلنت، ساختار استخوان زیر دندان جایگزین را حفظ می کند، زیرا نیروهای جویدن از طریق ایمپلنت به استخوان منتقل می شوند و روند طبیعی بازسازی استخوان را تحریک می کنند. این کمک می کند تا هم ظاهر دندان حفظ شود و هم بازسازی انجام شده باشد

چه افرادی می توانند ایمپلنت داشته باشند؟

ایمپلنت های دندانی تقریبا برای هر کسی که یک یا چند دندان را از دست داده است و می خواهد ظاهر یا توانایی جویدن خود را بازگرداند مناسب است با این حال، همانطور که مهم است که بافت استخوانی بیمار به طور کامل توسعه یافته باشد، در جوانان کمتر از ۱۸ سال استفاده نمی شود.

برای کاشت دندان، دهان شما باید در شرایط سالم، بدون پوسیدگی دندان و یا بیماری پریودنتال فعال باشد. اگر ایمپلنت انجام شود و پریودنتال فعال باشد، خطر اینکه یک عفونت در اطراف ایمپلنت ایجاد شود وجود دارد که این امر منجر به شکست و از دست دادن ایمپلنت خواهد شد.

ایمپلنت چه زمانی گزینه مناسبی نیست؟

درمان Implant در صورتی که استخوان فک به اندازه کافی ضخیم نباشد امکان پذیر نیست. همچنین ایمپلنت ها برای بیماران مبتلا به پریودنتال یا دیابت کنترل نشده مناسب نیستند زیرا خطر شکست ایمپلنت زیاد است.

ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت چیست؟

مراقبت های پس از ایمپلنت دندان

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۱ / ۵٫ تعداد رای : ۱

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش