۰
(۰)

ایمپلنت دیجیتال توسط بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت های دیجیتال دندان یکی از شگفتی های دندانپزشکی مدرن هستند که معمولا بهترین متخصص و دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران اولین بار پیشنهاد می دهند. آنها دندان‌های جایگزینی هستند که مانند دندان‌های طبیعی توسط استخوان فک شما حمایت می‌شوند، نیازی به مراقبت خاصی ندارند و در صورت مراقبت صحیح ممکن است تا آخر عمر باقی بمانند. اکنون با روش جدید ایمپلنت های دندانی دیجیتال، پزشکان می توانند دندان شما را سریعتر و راحت تر از همیشه انجام دهند. جراحی ایمپلنت دیجیتال از یک شبیه سازی کامپیوتری سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصب استفاده می کند. با این اطلاعات، یک دندانپزشک زیبایی معتبر می تواند یک جراحی را با کمترین برش برنامه ریزی کند. از آنجایی که جراحی ایمپلنت دیجیتال بر ایجاد کوچکترین برش ممکن تمرکز دارد، درد بسیار کمتری در مقایسه با جراحی کاشت سنتی وجود دارد.

بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

مزایای ایمپلنت های دندانی دیجیتال

مهم است که به خاطر داشته باشید که با ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران ، شما هنوز از تمام مزایای ایمپلنت های دندان سنتی برخوردار هستید. این ایمپلنت اگر توسط بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران انجام شود شامل:

  • ظاهر طبیعی دندان
  • عملکرد طبیعی دندان
  • مراقبت خاصی نیاز نیست
  • استخوان فک را برای حفظ ساختار صورت تحریک می کند
  • می تواند مادام العمر باشد (مطالعات بالینی عملکرد بیش از ۳۰ سال را ثابت می کند)
  • رویه کوتاه تر:

یکی از بهترین مزایای ایمپلنت های دندانی دیجیتال این است که این روش آنقدر طول نمی کشد. در حالی که جراحی کاشت دندان سنتی برای دو ایمپلنت می تواند ۱۳۰ دقیقه یا بیشتر طول بکشد، مرحله جراحی روش دیجیتال به ما اجازه می دهد تا تمام جزئیات را از قبل بررسی کنیم و روش را بهینه کنیم.

در نتیجه، عمل کاشت دندان شما ممکن است حداقل ۱۵ دقیقه طول بکشد تا بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران دو ایمپلنت قرار دهد.

  • روش راحت تر:

بسیاری از مردم نگران هستند که عمل ایمپلنت دندان آسیب ببیند، اما با بیهوشی مدرن، هیچ ناراحتی در طول عمل وجود ندارد. و با روش کاشت دندان دیجیتال، بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می تواند ناراحتی را حتی بیشتر کاهش دهند. با این روش نیازی به برش و بخیه نیست. مرحله جراحی ایمپلنت دیجیتال همچنین به ما امکان می دهد تا این روش را برای حداقل اختلال در لثه و فک شما بهینه کنیم.

و اگر هنوز در مورد این روش مضطرب هستید، بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران آرام بخش را پیشنهاد می کنند تا به شما کمک کنند تا همچنان راحت تر باشید.

  • زمان ریکاوری کوتاه

از آنجایی که این روش بدون برش و بدون بخیه انجام می شود، بهبودی پس از ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران نسبتاً کوتاه است. و اگرچه درد شخصی و متغیر است، افراد احتمالاً نسبت به روشی که با استفاده از تکنیک‌های سنتی انجام می‌شود، ناراحتی بسیار کمتری را از این نوع روش کاشت دندان تجربه خواهند کرد.

آیا ایمپلنت دیجیتال در تهران نسبت به سایر جراحی های ایمپلنت دندان درد کمتری دارد؟

در جراحی سنتی کاشت دندان، لثه باید در تمام طول محل کاشت ایمپلنت بریده شود. به همین دلیل است که بسیاری از بیماران اکنون به جراحی ایمپلنت دیجیتال روی آورده اند. جراحی ایمپلنت دیجیتال به حداقل برش نیاز دارد زیرا از عکس‌های سی‌تی سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصب استفاده می‌کند. از طرف دیگر، جراحی کاشت دندان سنتی مستلزم ایجاد یک برش بزرگ در امتداد لثه تا استخوان است.

بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

کاندیدای مناسب درمان ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران چه افرادی هستند :

۱_ بهترین روش برای بیماران سیگاری

۲_ بهترین روش برای بیماران دیابتی

۳_ بهترین روش برای افرادی که نیاز به روکش فوری دارند

۴_ بهترین روش برای افرادی که ترس از جراحی کاشت دندان دارند

دکتر نقشینه متخصص ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش