۰
(۰)

جراحی دندان عقل در تهران

( جراحی دندان توسط دکتر نقشینه )

جراحی دندان عقل در تهران

دندان عقل بین سن ۱۷ تا ۲۱ سالگی درمی‌ آید. دهان یک فرد به طور معمول به راحتی ۲۸ دندان از ۳۲ دندان را در خود جای می‌ دهد. از آنجایی که دندان عقل آخرین دندانی است که درمی‌ آید، غالباً فضای اندکی برای آن وجود دارد. برخی از ما با دندان‌ های عقل خود مشکلی نداریم، اما عده‌ای دچار ناراحتی‌ های دردناکی می‌ شوند که چاره‌ ای جز کشیدن سریع دندان عقل باقی نمی‌ ماند.

تحقيقات انجام شده در زمينه دندان‌ های عقل نشان می دهد كه دندان های عقل در بسياری از موارد، مشكل‌ ساز بوده و نیاز به جراحی دندان عقل در تهران دارند. دندان‌ های عقل موجب پوسيدگی دندان‌ های مجاور و عفونت در اطراف دندان های دیگر می شود.

قابل ذکر است که دندان عقل با توجه به اينكه در آخرين رديف از دندان‌ ها رشد می كند و جای کمی برای رشد آن وجود دارد، به دندان‌ های مجاور فشار می آورد که سبب كج قرار گرفتن دندان‌ های ديگر می شود. همچنين اين دندان‌ ها باعث بروز درد هايی در ناحيه مفصل فک، گوش، چشم و سر می شود.

جراحی دندان عقل در تهران عقل می تواند کمی دردسر داشته باشد، اما نکشیدن دندان عقل هم می تواند باعث ایجاد مشکلات پایداری در دهانتان شود. اغلب دندان های عقل کشیده می شوند، چون به طور کامل از لثه بیرون نمی آیند. یک دندان عقل تا حدی می تواند منجر به عفونت باکتریایی به نام (پریکورونیت) شود.در عین حال، دندان عقلی که بیرون نمی آید، می تواند منجر به رشد کیست هایی شود که می تواند به بافت استخوان و لثه آسیب برساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش