۰
(۰)

خدمات طراحی لبخند دندانپزشکی تخصصی مهرداد نقشینه

قیمت کامپوزیت ونیر

دندان ها نقش مهمى در چهره ى شما دارند. در زمان خندیدن یا حرف زدن دندان هاى شما نمایان مى شوند و ظاهر آن ها مى تواند زیبایى چهره شما را افزوده و یا آن را کم کند. دندان هایی با شکل و اندازه ى خوب و فاصله ى متناسب، در کنار دیگر اجزاى صورت، لبخندى جذاب و چهره اى زیبا براى شما مى سازند.

طراحی لبخند توسط نرم افزار یک برنامه ریزی دقیق برای دندانپزشکی می باشد که فاصله بین دندان ها، لثه، لبخند و زاویه فک بررسی می شود و سپس درمان انجام می شود.

دندانپزشکی خوب در غرب تهران

در اين تصوير ميبينيد كه در نرم افزار های طراحی لبخند، ابتدا شکل و رنگ دندان ها انتخاب و به طور مجازی ساخته میشود و سپس این طراحی ها به لابراتوار ارسال می شوند و با روش های مختلف ساخته می شوند .

در طراحی لبخند در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه فاکتورهای زیادی از جمله رنگ پوست ، رنگ مو ، وضعیت دندان ها و بسیاری از موارد دیگر در نظر گرفته می شود.

و برخی از مواردی که در طراحی لبخند دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه می توانید اصلاح کنید شامل رنگ دندان،فاصله بین دندان ها،ردیف بودن و تعادل آن ها می باشد.

در اين كيس، دو دندان جلويى نرمال بيمار داراى فاصله ى بسيار كمى در بين شان هستند. با طراحى لبخند مناسب براى بيمار، طبق چهره، جنسيت و ويژگى هاى فكى و دندانى بيمار دندان هاى جديد ساخته شده و نتيجه ى نهايى در تصوير پايين مشخص است.

روش های طراحی لبخند کلینیک مهراد در غرب تهران

  • سفید کردن و جرم گیری دندان : این روش بلیچینگ نیز نامیده می شود. بلیچینگ را می توان در کلینیک دندانپزشکی یا خانه انجام داد. همه ی افراد نمی توانند از این روش برای زیبایی استفاده کنند، بنابراین بسیار مهم است که ابتدا با دندانپزشک خود مشورت کنید تا دندانپزشک شما بتواند بهترین روش درمانی را نسبت به مشکل شما به شما پیشنهاد دهد
  • کامپوزیت ونیر دندان : ونیر یک پوسته نازک است که از مواد چینی یا کامپوزیت ساخته شده است. ونیرها سفارشی ساخته می شوند و به سمت جلو دندان متصل می شوند. یک روکش می تواند برای درمان شرایط دندانی مختلف مانند دندان های تراشیده شده یا حتی برای پوشش فضاهای بین دندان استفاده شود.

  • ایمپلنت دندان : ایمپلنت دندانی یک پروتز طراحی شده برای جایگزینی دندان های از بین رفته است. این دندان جایگزین معمولا از تیتانیوم ساخته شده و با جراحی وارد استخوان دندان می شود. بر خلاف پل دندان، ایمپلنت دائمی است. ایمپلنت دندانی طراحی شده است تا به عنوان ریشه دندان عمل کند و می تواند جایگزین یک دندان مصنوعی مانند تاج، پل یا پروتز شود و به عنوان یک دندان طبیعی پاسخگوی نیاز شما است.
  •  لمینت دندان : لمینت دندان پوسته های نازک و رنگی هستند که برای بهبود ظاهر دندان به سطح جلوی دندان وصل شده اند. لمینت ها غالباً از جنس پرسلن یا کامپوزیت رزین ساخته می شوند و به طور دائم به دندان های شما متصل می شوند. از لمینت دندان می توان برای درمان زیبایی ، از جمله دندان های خرد شده ، شکسته ، تغییر رنگ داده و یا دندان هایی کوچکتر از حد متوسط هستند ​​استفاده کرد.
  •  تاج دندان : تاج دندان سفارشی ساخته می شود تا متناسب با تمام دندان های شما باشد. تاج ها معمولا از اکریلیک یا پرسلن ساخته می شوند که به فلز متصل شده است تا بتواند مقاومت دندان را افزایش دهد. تاج ها را می توان در دندانپزشکی زیبایی برای درمان دندان هایی که به شکل ضعیف، شکسته، تراشیده شده، پر شده اند، یا برای پوشش فضاهای بین دندان ها استفاده کرد.
  •  شکل دهی زیبایی دندانها : همچنین دندانپزشک می تواند دندان را با  حذف برخی از مینای دندان تغییر شکل دهد. این روند معمولا دردناک نیست و می تواند اثرات فوری ایجاد کند. اما معمولا کلینیک دندانپزشکی مهراد این روش را به بیماران خود پیشنهاد نمی دهد.
  •  درمان ارتودنسی زیبایی : ارتودنسی فقط برای کودکان نیست. بزرگسالان بیشتر به دنبال درمان ارتودنسی برای مقاصد زیبایی هستند.

لبخند زیبای خود را از دندانپزشکی تخصصی مهرداد نقشینه بخواهید

این پست چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها برن و امتیاز بده

میانگین رضایت کاربر ۰ / ۵٫ تعداد رای : ۰

تا الان کسی امتیازی نداده شما اولین نفر باش